Liberec: Plán mobility rozhodne o budoucnosti dopravy

08.03.2017 19:51 | Zprávy
autor: PV

Chytře na cestu aneb zlepšení života v našem městě pomocí dostupnější, atraktivnější a šetrnější dopravy. To je cíl plánu dopravy, který společně připravují města Liberec a Jablonec nad Nisou.

Liberec: Plán mobility rozhodne o budoucnosti dopravy
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Práce na tvorbě plánu oficiálně zahájili zástupci vedení obou měst a okolních obcí, experti na veřejnou dopravu a cyklodopravu a zpracovatel dokumentu společnost NDCon spol. s r.o. Společně se shodli na plánu vytvoření systému udržitelné městské dopravy a cyklodopravy, který zajistí její dostupnost, zlepší bezpečnost a efektivitu dopravy, sníží znečištění ovzduší, sníží spotřebu energie a přispěje k zatraktivnění našich měst.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

22:09 Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

Zahájení rozsáhlé modernizace stadionu v současné době brání zpoždění na straně energetické společno…