Litoměřice: Ceny obědů Centrální školní jídelny se zvyšují v závislosti na inflaci

02.02.2022 16:59 | Tisková zpráva
autor: PV

Centrální školní jídelna přistoupila k navýšení cen obědů, a to v kategoriích týkajících se druhého stupně základních škol, středních škol a doplňkové činnosti pro veřejnost.

Litoměřice: Ceny obědů Centrální školní jídelny se zvyšují v závislosti na inflaci
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

 K tomuto kroku přistoupila litoměřická „centrálka“ z důvodu zvýšení cen potravin, převážně cen brambor, masa, zeleniny, ovoce a mléčných výrobků, ale také z důvodu rostoucí ceny elektřiny, plynu a dalších režijních nákladů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Sankce

Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín zavádí novinku při setkáních s občany, dotazy je možné posílat předem

20:36 Zlín zavádí novinku při setkáních s občany, dotazy je možné posílat předem

Členové Rady města Zlína opět vyrazí mezi občany. Série pravidelných setkání v místních částech nabí…