Litoměřice: Cílem bonusové knížky je přitáhnout pozornost turistů

24.01.2022 19:02 | Tisková zpráva
autor: PV

Oslovit turisty a nabídnout jim v podobě bonusů, výhod a slev příjemný a pestrý pobyt v Litoměřicích je cílem bonusové knížky „Vychutnej si Litoměřice“. Město Litoměřice ji plánuje vydat u příležitosti zahájení nové turistické sezóny a ke spolupráci zve místní podnikatele.

Litoměřice: Cílem bonusové knížky je přitáhnout pozornost turistů
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Bonusová knížka, která bude k dostání v infocentru za symbolickou cenu, přinese turistům dvojí užitek. Jednak nabídne ucelený přehled míst, která stojí za to v Litoměřicích navštívit, ale hlavně prostřednictvím slevových kuponků dostanou návštěvníci města bonus v podobě slevy za vstupné, poskytnutou službu či gastronomický zážitek,“ uvedla vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová.

Do projektu by měli být zapojeni hoteliéři, restauratéři, provozovatelé galerií, muzeí, sportovišť, ale i poskytovatelé služeb, kterým projekt přinese propagaci jejich aktivit směrem k turistům, ale i občanům. Náklady na vydání bonusové knížky v podobě sešitku o velikosti cca 14 x 7 cm s vytrhávacími kupóny, kde bude nabídka seřazena podle kategorie poskytované slevy, platné pro letošní i příští rok ponese město. To například nabídne 50% slevu na vstup do podzemní expozice Důl Richard v proměnách času, na únikovou hru v Kulturním a konferenčním centru nebo slevu při vstupu do plaveckého bazénu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo otevírá re-use centrum ZNOvu

22:41 Znojmo otevírá re-use centrum ZNOvu

Každoročně končí ve sběrných dvorech řada předmětů, které by mohly ještě dlouhá léta sloužit. Židle,…