Litoměřice: Kácení stromů dnes večer omezí dopravu Na Valech

26.04.2016 13:59 | Zprávy

Dnes v úterý 26. dubna bude od 19. do zhruba 21. hodiny omezena doprava v ulici Na Valech, a to v úseku mezi Českou poštou a výjezdem z ulice Sovovy.

Litoměřice: Kácení stromů dnes večer omezí dopravu Na Valech
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Důvodem je kácení dvou mohutných, 21 metrů vysokých stromů rostoucích podél vozovky. Zároveň bude zakázán pohyb chodců v přilehlém parčíku. Odborný posudek totiž ukázal, že stav dvou sedm desítek let starých jerlínů japonských vyžaduje okamžité kácení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

22:11 Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

Statutární město Ostrava uspělo v 10. ročníku soutěže Přívětivý úřad a již posedmé za sebou dosáhlo …