Litoměřice: Ministerstvo převede silnici městu bezúplatně

22.03.2012 17:25 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Ministerstvo obrany bezúplatně převede do majetku města Litoměřice komunikaci, která vede středem kasáren pod Radobýlem. Komise pro nakládání s nepotřebným nemovitým majetkem MO doporučila změnit původní usnesení o úplatném převodu na bezúplatný.

Litoměřice: Ministerstvo převede silnici městu bezúplatně
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Důvodem změny postoje byl fakt, že komunikace je pro město a jeho další rozvoj strategicky důležitá. K bezúplatnému převodu tudíž dojde ve veřejném zájmu,“ vysvětlil ministr obrany a senátor Alexandr Vondra.

Vedení radnice tento krok vítá. „Komunikace nám po výstavbě tzv. západní komunikace, vedoucí od nového mostu směrem k pokratickým závorám, zajistí přístup do části města nad železniční tratí. Zároveň jde o hlavní obslužnou komunikaci pro celý areál bývalých kasáren pod Radobýlem,“ konstatoval starosta Ladislav Chlupáč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

11:32 Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

V Domově pro seniory U Pramene v Lounech byly v přízemí hlavní budovy dokončeny nové pokoje pro klie…