Litoměřice: Okruh církevních památek nabízí zvýhodněné vstupné do čtyř objektů

07.07.2023 16:14 | Tisková zpráva
autor: PV

Katedrála sv. Štěpána, vyhlídková věž katedrály, kostel Všech svatých a kostel sv. Jakuba. To jsou čtyři významné a svým způsobem unikátní památky, které mohou v Litoměřicích zakoupením cenově výhodného voucheru navštívit v průběhu července a srpna turisté v rámci „Okruhu církevních památek“.

Litoměřice: Okruh církevních památek nabízí zvýhodněné vstupné do čtyř objektů
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Jde o turistický produkt, jehož prostřednictvím chceme ve spolupráci s církví zpřístupnit veřejnosti ne zcela běžně otevřené památky, které nám zanechali naši předkové,“ poukázal na jeho význam starosta Litoměřic Radek Löwy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město nechá vyměnit písek ve všech pískovištích

10:46 Kroměříž: Město nechá vyměnit písek ve všech pískovištích

Ve všech dětských pískovištích na území města i v místních částech nechá kroměřížská radnice vyměnit…