Litoměřice: Za plyn a elektřinu litoměřické domácnosti ušetří

07.10.2013 6:32

Ve středu 9. října a o týden později, tedy 16. října, vždy od 13 do 17 hodin mohou do jednací místnosti Městského úřadu v Litoměřicích v Pekařské ulici přijít podepsat nové smlouvy ti, kteří se v srpnu zúčastnili hromadné elektronické aukce. K dispozici zde bude zástupkyně společnosti eCENTRE, jež aukci zprostředkovala.

Litoměřice: Za plyn a elektřinu litoměřické domácnosti ušetří
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Celkem 361 tisíc korun ušetří 40 litoměřických domácností v následujících dvou letech za elektřinu a plyn. „ Jde o domácnosti, které se rozhodly zapojit do aukce plynu a elektřiny a odevzdaly včas potřebné podklady, jejichž sběr probíhal na konci června a v červenci,“ uvedl tajemník městského úřadu Karel Chovanec.

Aukce se Litoměřičtí zúčastnili společně s dalšími zhruba 160 domácnostmi a podnikateli z jiných měst a obcí. „Společným postupem jsme pro ně dosáhli úspor v souhrnné výši 28,61%, což lze označit za úspěch,“ informovala Linda Fialová, obchodní manažerka společnosti eCENTRE, jež aukci zprostředkovala. Úspora pro každého z nich je však rozdílná, protože každá jednotka vykazuje jinou spotřebu.

Litoměřičané, kteří se k srpnové aukci chtěli připojit, ale nestihli odevzdat včas podklady, byli zahrnuti do aukce, jež proběhne na konci září, případně v říjnu. Celkem jde o dalších zhruba 120 domácností nebo podnikatelských subjektů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: litomerice.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlín: Radnice ve městě opět zrůžoví

20:32 Zlín: Radnice ve městě opět zrůžoví

Budova radnice ve Zlíně se po páté zahalí do růžové barvy. Nasvícením do růžova se město připojí k c…