Litoměřice se představily na veletrhu cestovního ruchu v Ostravě
05.03.2023 15:39 | Tisková zpráva
Inspirace a tipy, kam za poznáváním, turistikou, dobrodružstvím či odpočinkem, nabídl veletrh cestovního ruchu Dovolená konaný v Ostravě. Prezentovaly se tam například různé turistické destinace, ubytovací zařízení, turistické atrakce, cestovní kanceláře, ale také kraje a města. Nechyběl ani samostatný stánek města Litoměřice.
Foto:
litomerice.cz
Popisek: Litoměřice
Pracovnice městského Infocentra nabízely návštěvníkům veletrhu řadu propagačních materiálů Litoměřic a jeho partnerů, které lákají k návštěvě města. Zájemci na veletrhu mohli získat i bonusovou knížku Vychutnejte si Litoměřice, jež poskytuje více než tři desítky slev a bonusů.
Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.