Litomyšl: Mikropříběhy ze života Václava Havla

14.12.2016 12:13 | Zprávy
autor: PV

Při příležitosti 5. výročí úmrtí prvního českého prezidenta představí Bohdan Holomíček formou projekce svých fotografí Václava Havla jako člověka, občana, disidenta... Prostor dostane i část dosud nezveřejněných fotografií ze Setkání sedmi prezidentů v Litomyšli v roce 1994. Snímky ze života Václava Havla Holomíček uvede v neděli 18. prosince od 17.00 hod. v zámeckém pivovaru v Litomyšli.

Litomyšl: Mikropříběhy ze života Václava Havla
Foto: Architecture Week Praha
Popisek: Litomyšlský zámek.

S Václavem a Olgou Havlovými se fotograf Bohdan Holomíček seznámil už v roce 1974. Od té doby je pojilo celoživotní přátelství. Zároveň se stal dokumentátorem společenských a kulturních událostí nejen na jejich venkovském sídle Hrádečku v Podkrkonoší. Při příležitosti 5. výročí úmrtí prvního českého prezidenta Bohdan Holomíček formou projekce svých fotografií představí Václava Havla jako člověka, občana, disidenta. Prostor dostane i část dosud nezveřejněných fotografií ze Setkání sedmi prezidentů v Litomyšli v roce 1994. Snímky ze života Václava Havla Holomíček představí v neděli 18. prosince od 17.00 hod. v zámeckém pivovaru v Litomyšli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tábor: Táborský autobus dostane druhý život v Moldavsku

16:47 Tábor: Táborský autobus dostane druhý život v Moldavsku

Symbolické předání klíčů, podpis darovací smlouvy za účasti velvyslankyně Moldavské republiky v ČR G…