Mladá Boleslav: Nový unikátní letoun v leteckém muzeu vstupuje do závěrečné fáze

01.08.2024 7:17 | Tisková zpráva

V Leteckém muzeum Metoděje Vlacha vzniká unikátní historický letoun Sopwith Triplane, jehož originál létal na frontě v období první světové války v roce 1916.

Mladá Boleslav: Nový unikátní letoun v leteckém muzeu vstupuje do závěrečné fáze
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Stavba, která probíhá již tři roky, je dokončována přímo v expozici leteckého muzea a vstupuje do závěrečné fáze. Aktuálně zde pracují na montáži křídel na trup a jejich upevnění originálními profilovými dráty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Došlo podle vás k pochybení soudů?

Podle vás šlo v kauze o praní špinavých peněz, já bych to viděl stejně, ale na druhou stranu, proč je tedy soudy podle všeho odblokovaly a vrátili Jiříkovskému?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: V Íčku najdete papírové modely významných budov

22:05 Pelhřimov: V Íčku najdete papírové modely významných budov

V Turistickéhminformačním centru na Masarykově náměstí. najdete šest papírových modelů pelhřimovskýc…