Mladá Boleslav: Požární systém v novém parkovacím domě projde ostrou zkouškou

14.12.2019 18:16 | Zprávy
autor: PV

Nový parkovací dům firmy Škoda Auto, který vyrostl na Ptácké ulici, je těsně před kolaudací. Z tohoto důvodu je nutné vyzkoušet elektrickou požární signalizaci, kterou je objekt vybaven.

Mladá Boleslav: Požární systém v novém parkovacím domě projde ostrou zkouškou
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Vzhledem ke konfiguraci zařízení nelze nastavit hlášení cvičného charakteru, takže se obyvatelé této lokality musí připravit na hlášení, které by se skutečně spustilo v případě požáru. Pokud tedy v průběhu příštího týdne v okolí parkovacího domu uslyšíte „požární poplach, opusťte budovu“, nemusíte se znepokojovat, skutečně jde jen o zkoušku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministři

Neuvažujete, že odvoláte Klempíře? Myslíte, že je to dobrý ministr? A co Macinka, který podle mě vede v prvé řadě svůj vnitřní boj s prezidentem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Zastupitelé a radní napsali tečku k dohodě s teplárnou

13:05 Kladno: Zastupitelé a radní napsali tečku k dohodě s teplárnou

Na mimořádných zasedáních zastupitelstvo a následně rada odsouhlasily poslední dokument, nezbytný k …