Mladá Boleslav: Přípravy na dobový letecký den vrcholí

06.06.2018 12:16 | Zprávy
autor: PV

Sobota 16. června se velice rychle blíží a tak pořadatelé 12. Dobového leteckého dne Aeroklub Mladá Boleslav a Nadační fond letadla Metoda Vlacha mají plné ruce práce.

Mladá Boleslav: Přípravy na dobový letecký den vrcholí
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Jsou zajištěna všechna tuzemská i zahraniční historická letadla, po dohodě s magistrátem města se rozšiřuje parkoviště pro přijíždějící diváky a pro zlepšení občerstvení je připraven větší počet stánků. Probíhají jednání s leteckým úřadem o schválení všech potřebných opatření k zajištění bezpečnosti celé akce. Zbývá jen doufat, že bude pěkné počasí, aby se diváci mohli potěšit krásou starých strojů.

Letecký den začíná v 9 hod ráno, kdy mohou diváci sledovat přílety historických letadel a mohou využít i nabídku na vyhlídkové lety do okolí a do Českého ráje. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: In-line dráha u ZŠ T. G. Masaryka prošla opravou

20:33 Náchod: In-line dráha u ZŠ T. G. Masaryka prošla opravou

Město Náchod dokončilo opravu povrchu in-line dráhy na sportovišti za Základní školou T. G. Masaryka…