Mladá Boleslav: Zájemci si mohou prohlédnout rekonstruovaný bazén v sokolovně

09.02.2022 16:43 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Mladá Boleslav dokončilo rekonstrukci plaveckého bazénu v suterénu sokolovny. Během rekonstrukce byla kompletně modernizována technologie, zázemí pro personál, šatny, WC a prostor recepce.

Mladá Boleslav: Zájemci si mohou prohlédnout rekonstruovaný bazén v sokolovně
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Samotný bazén doplňuje vířivka a parní komora. Veřejnost si dokončenou investici před spuštěním provozu může prohlédnout v rámci víkendu od pátku 11. února do pondělí 14. února.

Díky dnům otevřených dveří si lidí budeou moci prohlédnout nový design bazénu a nahlédnout i do prostor, které nejsou volně přístupné. Připravena je i výstava fotografií, která návštěvníky vrátí v čase a každý si bude moci porovnat, jak se bazén během modernizace proměnil. Prohlídky budou probíhat po předchozí rezervaci na telefonním čísle 773 228 966 v těchto termínech:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo otevírá re-use centrum ZNOvu

22:41 Znojmo otevírá re-use centrum ZNOvu

Každoročně končí ve sběrných dvorech řada předmětů, které by mohly ještě dlouhá léta sloužit. Židle,…