Mladá Boleslav chystá letos investice za více než 190 mil. Kč

30.01.2015 21:00 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Statutární město Mladá Boleslav chystá v roce 2015 investice přesahující 190 milionů korun. Zásadními stavebními prioritami jsou dokončení městského krytého bazénu u parku Štěpánka, nové haly pro školáky i sportovce u 5. ZŠ a druhá etapa rekonstrukce důležité sídlištní komunikace U Stadionu.

Mladá Boleslav chystá letos investice za více než 190 mil. Kč
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Rozpočet města na rok 2015 včetně navržených investic schválili zastupitelé na jednání 29. ledna. „„Tvorba a schvalování rozpočtu je vždy složitý proces, při němž dochází k intenzivním jednáním jednotlivých jednajících stran a hledáním kompromisů a společných priorit. Je třeba najít citlivý průnik zajištění provozu města i financování projektů dalšího rozvoje podle představ jednotlivých partnerů, kteří se snaží prosadit, co nejvíce ze svých programů, s nimiž předstupovali před voliče pro získání svého mandátu,“ řekl Raduan Nwelati, primátor města Mladá Boleslav.

Mladá Boleslav chystá letos i řadu menších investic: například dokončení rekonstrukce sokolovny v Debři, odkanalizování oblasti Láskov a počítá se již také s přípravou rekonstrukce kulturního domu (projektová dokumentace). Dále se bude investovat do výstavby amfiteátru v Michalovicích, lávky přes Klenici a cyklostezky do Řepova a do výstavby cyklostezek ve směru od sídliště k třídě Václava Klementa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumín: Zájem o kolumbária roste, město postaví další čtyři bloky

16:09 Bohumín: Zájem o kolumbária roste, město postaví další čtyři bloky

Čtyři bloky kolumbárií začne v dubnu stavět město na hřbitově v Novém Bohumíně.