Most: Magistrát odstoupil od smlouvy s dodavatelem mobilního pódia

17.01.2020 12:26 | Zprávy
autor: PV

Nové mobilní pódium, které město Most pořídilo před Vánocemi, bylo v úterý 14. ledna vráceno zpět dodavateli. Město odstoupilo od uzavřené smlouvy. Důvodem je skutečnost, že po prověření dodaného mobilního pódia v rámci běžného provozu byly zjištěny zásadní nedostatky.

Most: Magistrát odstoupil od smlouvy s dodavatelem mobilního pódia
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

Některé z parametrů, které město v rámci veřejné zakázky požadovalo, dodané zařízení nesplňovalo. Nejdůležitějším z kolizních parametrů byla únosnost pódia, kterou město požadovalo 500 kg/m2, avšak dodáno bylo pódium se skutečnou únosností 350 kg/m2.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Třebová: Ve městě kvete přes sedm a půl tisíce cibulovin

10:23 Česká Třebová: Ve městě kvete přes sedm a půl tisíce cibulovin

Celkem bylo vysazeno 3238 narcisů, 1571 tulipánů, 575 krokusů, 2003 modřenců a 264 okrasných česneků…