Na Vsetín zavítá Česká filharmonie, Ida Kelarová a Chavorenge

03.11.2015 6:30 | Zprávy
autor: PV

Na listopad se na Vsetíně připravuje jedinečný charitativní koncert. Na pozvání vsetínské Diakonie přijedou Čeští filharmonici, kteří se zde představí spolu s dětským romským pěveckým souborem Čhavorenge pod vedením Idy Kelarové. Tato výjimečná hudební událost se uskuteční 11. listopadu v 18 hodin ve velkém sále Domu kultury Vsetín.

Na Vsetín zavítá Česká filharmonie, Ida Kelarová a Chavorenge
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Benefiční vstupné činí 100 korun, vstupenky jsou v předprodeji v kině Vatra. Výtěžek koncertu bude rozdělen mezi pořádající Diakonii Vsetín a Miret, z.s. Vsetínská Diakonie využije získané finanční prostředky na sociální práci s rodinami a dětmi, které žijí dlouhodobě v nepříznivé životní situaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…