Na místních poplatcích Hradečané ani letos více nezaplatí

05.03.2012 10:43 | Zprávy

Ani letos se nemusí obyvatelé města Hradce Králové obávat zvýšených plateb místních poplatků, které na složenkách objeví už zjara ve svých schránkách.

Na místních poplatcích Hradečané ani letos více nezaplatí
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Poplatky, které letos Hradečané zaplatí, kopírují zhruba loňské cifry. A to ať už jde o místní poplatek ze psů, za užívání veřejného prostranství nebo o nejčastější platbu za komunální odpad.

Z pohledu občana je nejčastějším místním poplatkem platba za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Platí jej všechny osoby s trvalým pobytem ve městě Hradec Králové a vlastníci rekreačních staveb na území města a to do 25. dubna příslušného kalendářního roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …