Akce, podporované Skupinou ČEZ v rámci Oranžového roku v okolí Jaderné elektrárny Temelín, se zúčastnily stovky lidí. Na zaplněném Dolním náměstí tak bylo až do pozdních večerních hodin velice živo. Vrcholem programu byla skupina HE-band a ohňostroj.
„Vyšlo nám počasí, návštěvníci přijeli z celého okolí. Znovu se potvrdilo, že Slavnosti mrkve již dávno nejsou jen naši místní událostí. A navíc. Mrkev je opravdu zdravá a díky ČEZ máme i kvalitní program,“ uvedl starosta Zlivi Jiří Štabrňák.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

