Nejlepší webové stránky má opět Most, již počtvrté v řadě

16.03.2017 11:36 | Zprávy
autor: PV

Již řadu let let se může město Most pochlubit nejlepšími webovými stránkami v kraji.

Nejlepší webové stránky má opět Most, již počtvrté v řadě
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

V této soutěži od jejího složení obvykle buď přímo zvítězil, nebo získal druhé či třetí místo. Další vítězství zaznamenal dnes, ve středu 15. března. Je již čtvrté v řadě. Ocenění převzal z rukou hejtmana Oldřicha Bubeníčka primátor Jan Paparega společně s Janou Žampovou z oddělení vnějších vztahů, která má správu webu na starosti.

Soutěž Zlatý erb se koná od roku 1999 a probíhá ve dvou kolech, přičemž vítězové jednotlivých kategorií v každém kraji postupují do celostátního klání. Tentokrát ale Most do celostátního kola nepostupuje, neboť další pravidlo stanoví, že vítěz krajského kola nemůže do finále postoupit dvakrát po sobě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

22:09 Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

Zahájení rozsáhlé modernizace stadionu v současné době brání zpoždění na straně energetické společno…