Nový Bydžov má 3. nejlepší webové stránky v kraji

12.06.2020 13:07

Místostarosta města Martin Kořínek převzal z rukou hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána ocenění za 3. místo v soutěži o nejlepší webové stránky města.

Nový Bydžov má 3. nejlepší webové stránky v kraji
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nový Bydžov
reklama

V úterý 9. června převzali místostarosta Nového Bydžova Ing. Martin Kořínek a hlavní správce webu města Bc. Filip Schovánek z rukou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D.  ocenění za 3. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Nový Bydžov získal v kategoriích Použitelnost webu – ovládání webu, Navigace a přehlednost stránky, Výtvarné zpracování a Bezbariérová přístupnost dokonce nejvyšší bodové hodnocení.

Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen v detailním srovnání webů měst a obcí či v motivaci o dosažení co nejlepšího výsledku, ale jejich webmasterům a provozovatelům poskytuje často nový pohled na podobu a úlohu webových stránek i užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování. Vítězové jednotlivých kategorií krajských kol mají tradičně zajištěn vstup zdarma na konferenci ISSS v Hradci Králové a na odborné semináře zaměřené na hodnocení webů a s tím spojenou problematiku.

Celkové výsledky a další informace o soutěži naleznete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prostějov: V hodnocení akce Strom roku město neuspělo

9:18 Prostějov: V hodnocení akce Strom roku město neuspělo

Odborná porota k závěrečnému hlasování vybrala jiné stromy.