Stavební práce byly rozděleny do dvou etap. V té první, která by měla skončit v lednu příštího roku, se bude řešit vnější vzhled budovy. Vymění se okna, plášť se zateplí, udělá se nová střecha. Náklady na zmíněné úpravy byly vyčísleny na 20,5 milionu korun.
„Budova, ve které dříve sídlil internát a jídelna učňovského střediska, má tři podlaží, plochou plechovou střechu a celkově odpovídá době svého vzniku. Letos budeme realizovat nový obvodový plášť budovy a v interiéru se provedou přípravné kroky pro druhou fázi rekonstrukce, “ řekla Blanka Zagorská z odboru majetku a investic.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV