Občané Orlové a okolí dostanou možnost ušetřit za energie

26.03.2017 9:35

Pravidelné měsíční výdaje za elektřinu a plyn lze snížit omezením spotřeby, nebo nákupem energií formou elektronické aukce. Město Orlová se rozhodlo jít podobným směrem jako některá další města a obce a chce umožnit občanům ušetřit na ceně za elektrickou energii a zemni´ plyn právě prostřednictvím elektronické aukce.

Občané Orlové a okolí dostanou možnost ušetřit za energie
Foto: wikipedia
Popisek: Orlová

Obchodní partneři společnosti eCENTRE uspořádají “Energeticky´ seminář” pro domácnosti a firmy, kde se občané dozvědí, jak provést nákup elektrické energie a zemního plynu formou e-aukce.

Společnost eCENTRE pravidelně sdružuje poptávku více odběratelů z celé ČR a umožňuje tak získat nižší ceny za energie i jednotlivým domácnostem či firmám. Nejčastěji se úspory pohybují okolo 25%.

Nechte si nezávazně porovnat vaše stávající ceny s cenami, které již byly vysoutěženy v e-aukci. Získáte-li díky e-aukci výhodnější cenu, než máte dnes, můžete využít nabídky společnosti eCENTRE, která vám zajistí přechod k vítěznému dodavateli službou LICIT. Součástí služby je i 100% administrativní a právní servis. Tato služba je pro vás zdarma.

Celá akce se uskuteční v předsálí bývalé obřadní síně Městského úřadu v Orlové, Osvobození čp. 796, Orlová-Lutyně, kam můžete přijít ve čtvrtek 6. dubna, kdykoliv od 14 do 17 hodin a v pátek 7. dubna v době od 8 do 15 hodin. S sebou si vezměte poslední roční vyúčtování za elektrickou energii a zemní plyn, které je nutné pro výpočet úspory.

Celá akce se koná za podpory města Orlové, kdy starosta Ing. Tomáš Kuča si jako jeden z jeho představitelů přeje, aby více peněz zůstávalo v peněženkách občanů a méně odcházelo z města pryč, ve prospěch dodavatelů energií. Garantem projektu je společnost eCENTRE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubice: Červeňák má zůstat přírodní lokalitou

20:14 Pardubice: Červeňák má zůstat přírodní lokalitou

Bývalé vojenské cvičiště Červeňák, které před nedávnem převedla armáda bezúplatně na město Pardubice…