Obec Svatý Mikuláš rozšířila vodovodní síť

25.02.2016 6:32 | Zprávy
autor: PV

Obec Svatý Mikuláš po dokončení nové kanalizační sítě a čistírny odpadních vod v roce 2015 nyní rozšířila také vodovodní síť. Dokončené dílo ve středu 24. února 2016 převzala od stavební společnosti VCES a.s. starostka obce Martina Suková a hejtman Středočeského kraje Miloš Petera.

Obec Svatý Mikuláš  rozšířila vodovodní síť
Foto: svatymikulas.cz
Popisek: Svatý Mikuláš

Obec Svatý Mikuláš i okolní obce jsou od roku 2013 napojeny na skupinový vodovod, který provozuje Vodohospodářská společnost Vrchlice – Maleč, a.s. „Hlavní vodovodní řad vede kolem lokality s novou zástavbou, a proto bylo vybudování vodovodu v nové zástavbě logickým požadavkem,“ uvedla v průběhu slavnostního předání starostka obce Martina Suková.

Na financování projektu, jehož celková výše dosáhla 3,1 mil. Kč, přispěl částkou 2,5 mil Kč Středočeský kraj a zbývající část nákladů pokryla obec Svatý Mikuláš ze svých zdrojů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

11:32 Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

V Domově pro seniory U Pramene v Lounech byly v přízemí hlavní budovy dokončeny nové pokoje pro klie…