Obyvatelé Pelhřimova mohou posilovat i venku

05.08.2017 20:15

Baví Vás cvičení s vlastní váhou svého těla? Pak právě pro vás je určena novinka v podobě venkovní plochy pro cvičení workout, která vyrostla v Městských sadech v Pelhřimově.

Obyvatelé Pelhřimova mohou posilovat i venku
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov
reklama

Ve čtvrtek 3. srpna totiž proběhlo slavnostní otevření workoutového hřiště za účasti představitelů města Pelhřimova – starosty Františka Kučery a místostarosty Josefa Kocha. Zahájení se ujal starosta města Pelhřimova František Kučera, ten přiblížil přítomným další záměry, které jsou součástí revitalizace Městských sadů jako je například vybudování umělého jezírka, dětského hřiště, in-line dráhy či výměna laviček. Poté popřál uživatelům příjemné sportovní zážitky a přestřihl slavnostně pásku. Následně se prezentace se ujali pozvaní profesionálové, kteří předvedli přítomným, jakými způsoby lze nově vybudované hřiště využít.

Workoutová hřiště jsou současným trendem, to pelhřimovské je přístupné komukoliv zcela zdarma, je určeno jak pro amatérské, tak i profesionální silové cvičení. Sestavy prvků neobsahují žádné mechanické části, čímž se stávají téměř nezničitelnými. Na první pohled velmi jednoduchá konstrukce nabízí překvapivě velké množství cvičebních variací. Hřiště je otevřeno široké veřejnosti a zajisté pomůže zvyšovat fyzickou kondici nejen mladé generace.

Zmíněná kompletní revitalizace Městských sadů je prioritou pelhřimovské radnice jak zatraktivnit volnočasovou aktivitu ve městě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vyškov: Zoopark vítá nová mláďata, řádit bude brzy i smečka dingů

21:49 Vyškov: Zoopark vítá nová mláďata, řádit bude brzy i smečka dingů

Vyškovský Zoopark, který lidé tak rádi využívají k procházkám a odpočinku, byl veřejnosti s krátkou …