Olomouc: Dopravní podnik posiluje provoz tramvají na letní Floru

19.08.2020 13:55 | Zprávy

Olomouc čeká pravidelná letní etapa mezinárodní zahradnické výstavy Flora Olomouc. Výstaviště bude pro veřejnost otevřeno od čtvrtku 20. do neděle 23. srpna od 9 do 18 hodin. Dopravní podnik města Olomouce proto na výstaviště posiluje tramvajový provoz.

Olomouc: Dopravní podnik posiluje provoz tramvají na letní Floru
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Ve čtvrtek 20. srpna a v pátek 21. srpna budou na všechny kurzy linky č. 1 nasazeny spřažené soupravy. „Vzhledem k očekávané zvýšené frekvenci cestujících bude vypravena posilová tramvajová souprava. V 8 hodin a opětovně v cca 9 hodin bude vedena jako posilový spoj na lince č. 1 na konečnou Nová Ulice,“ uvedla za dopravní podnik Martina Miechová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa vstoupí do nového roku s rozpočtovým provizoriem

13:05 Česká Lípa vstoupí do nového roku s rozpočtovým provizoriem

Necelý měsíc bude Česká Lípa bez schváleného rozpočtu. Podobně jako v předchozích několika letech vs…