Olomouc: On-line derniéra vynesla mobilnímu hospici více než osmnáct tisíc

15.04.2020 10:02 | Zprávy

Ve čtvrtek 9. dubna měla na YouTube kanále Moravského divadla on-line derniéru inscenace Vzpoura nevěst. Při sledování představení mohli diváci přispět na provoz nestátního zdravotnického zařízení Nejste sami – mobilní hospic. Během čtvrtečního večera zaslali formou dárcovských sms a příspěvků na účet hospice celkem 18 600 korun.

Olomouc: On-line derniéra vynesla mobilnímu hospici více než osmnáct tisíc
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

V době, kdy jsou kvůli pandemii koronaviru divadelní budovy uzavřené, rozhodli se umělci Moravského divadla setkat se svými příznivci ve virtuálním hledišti. Činoherní inscenace Vzpoura nevěst se tak své derniéry dočkala na YouTube kanále Moravského divadla. Záznam představení byl zveřejněný ve čtvrtek 9. dubna od 18 do 24 hodin a dočkal se téměř 1200 zhlédnutí. Součástí videa byly informace, jakým způsobem mohou diváci podpořit nestátní zdravotnické zařízení Nejste sami – mobilní hospic, jejímž hlavním posláním je poskytovat mobilní hospicovou péči pro děti a dospělé v okolí Olomouce. Díky dárcovským sms a příspěvkům na bankovní účet činí celkový výtěžek 18 600 korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Na Svatováclavskou jízdu se hlaste do 31. srpna

7:17 Mladá Boleslav: Na Svatováclavskou jízdu se hlaste do 31. srpna

Město s Klubem historických vozidel MB pořádá letos 23. ročník Svatováclavské jízdy historických voz…