Olomouc: První Pohoda u Trojice už tento pátek

11.07.2024 13:37 | Tisková zpráva

Pop, rock, šanson, jazz a další hudební žánry budou i letošní léto znít Horním náměstím. Oblíbený multižánrový hudební festival Večerní pohoda u Trojice, který v Olomouci už téměř tradičně startuje prázdninové víkendy, letos navíc oslaví pět let. Začínáme už tento pátek!

Olomouc: První Pohoda u Trojice už tento pátek
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

„Slavnostní zahájení pátého ročníku Večerní pohody u Trojice proběhne 12. července. Ve spolupráci s Rádiem Blaník, které slaví 25. narozeniny, se na tento den chystají koncerty Terezy Maškové, Petra Koláře, Janka Ledeckého, Olgy Lounové a zahraje i blanická kapela,“ upřesnila Lucie Rozbořilová, vedoucí oddělení organizace společenských akcí olomouckého magistrátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Zadlužení ČR

Jaký je váš cíl - budoucí vlády, co se týká snížení zadlužení ČR? Co přesně myslíte tím efektivním hospodařením? Zatím mi přijde, že plánujete spíš rozdávat. Otázkou je, na čí úkor to bude, a zda se tím neprohloubí jen naše zadlužení? Nebo kde na vše chcete vzít? Budete zvyšovat daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Burza škol představí základní školy

19:06 Litoměřice: Burza škol představí základní školy

Devátý ročník Burzy škol se bude konat v úterý 25. listopadu od 15 do 17 hodin v Kulturním a kreativ…