Olomouc: V nové sezoně budou v rozáriu plachty i naplněné bazénky

28.02.2019 17:58 | Zprávy
autor: PV

Nová sezona olomouckého rozária je za dveřmi, proto i dokončování druhé fáze rekonstrukce se blíží k závěru. Již v prosinci 2018 bylo díky ní v rozáriu rozsvíceno nové veřejné osvětlení. Nyní se zde dodělávají chodníky a následuje montáž venkovního sedacího nábytku, který vhodným způsobem doplní stávající mobiliář.

Olomouc: V nové sezoně budou v rozáriu plachty i naplněné bazénky
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

„Ruku v ruce s blížící se novou sezonou jde i jednání v rámci reklamace sloupů stínících plachet, které mají být v rozáriu v rámci bezpečnosti překotveny. Výsledkem jednání je demontáž všech sloupů a opětovná montáž v nových pozicích v souladu se statickým posudkem. Vše by mělo být vyhotoveno do konce března,“ prozradil náměstek technického úseku Výstaviště Flora Olomouc Jiří Svačinka. V konečné fázi jednání je i reklamace propustných bazénků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …