Olomouc: Zlatě nasvícená radnice připomene Den dětské onkologie

12.02.2016 15:17 | Zprávy
autor: PV

Město Olomouc se v sobotu 13. února připojí ke kulturně-osvětové akci k připomenutí Dne dětské onkologie. Podle hesla kampaně „Light it up gold“, kdy světové památky září zlatou barvou, se v sobotu rozsvítí i olomoucká radnice.

Olomouc: Zlatě nasvícená radnice připomene Den dětské onkologie
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Šířit povědomí o dětské onkologii ve společnosti bude Česká republika tímto způsobem již druhým rokem, Olomouc se připojí poprvé. „Během soboty 13. února uvidí Olomoučané zlatě zářící vchod do budovy radnice, renesanční lodžii, orloj a vršek věže. Je to milý způsob, jak tuto vážnou problematiku lidem připomenout,“ vysvětluje náměstek primátora města Olomouce Pavel Urbášek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Varnsdorf: Povodí Ohře chystá rekonstrukci koryta Mandavy

10:46 Varnsdorf: Povodí Ohře chystá rekonstrukci koryta Mandavy

Na radnici ve Varnsdorfu se uskutečnila důležitá schůzka mezi vedením města a zástupci Povodí Ohře. …