Jedná se o Anesteziologickou ambulanci pro dospělé určenou k předanestetickému vyšetření a Gastroenterologickou ambulanci, která bude vybavena v nejbližších dnech novým nábytkem a připravuje se tak k zahájení provozu. Obě ambulance mají novou podlahu, vymalované stěny, natřené stávající konstrukce, ordinace mají nové osvětlení a upravené vnitřní elektroinstalace a rozvody IT. Pro vstup do budovy je používán boční vchod.
Anesteziologická ambulance patří k oddělení ARO, slouží k optimalizaci přípravy pacientů před plánovaným operačním nebo diagnostickým výkonem v anestezii. Je určena pro dospělé pacienty, dětští pacienti docházejí k vyšetření do Ambulance bolesti v pavilonu Dětského lékařství. Anesteziolog zhodnotí perioperační riziko, navrhne vhodný druh anestezie. Poučí pacienta o průběhu operace a případně doporučí další doplňující vyšetření a opatření k minimalizaci anesteziologických a perioperačních komplikací. K vyšetření se pacienti objednávají krátce před datem operace telefonicky. Ambulance je v provozu v pracovní dny od 7.30 do 15 hodin.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV