Ostrava: Kontrakt na dodávku tramvají uzavřen

05.01.2017 20:40 | Zprávy
autor: PV

Dopravní podnik Ostrava (DPO) podepsal v závěru loňského roku smlouvu na dodávku nových nízkopodlažních tramvají se švýcarským dodavatelem Stadler Busnang AG. První tramvaje Stadler, které se budou vyvíjet přesně na míru ostravským podmínkám, mají být dodány do moravskoslezské metropole v roce 2018.

Ostrava: Kontrakt na dodávku tramvají uzavřen
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Podpis smlouvy, o němž se rozhodlo už v listopadu 2016, oddálily námitky druhého účastníka tendru, který se odvolal k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. „S námitkami jsme se úspěšně vypořádali a nyní uplynula zákonná lhůta, která podpis smlouvy odsunula. Nic dalšího nám v uzavření kontraktu nebránilo,“ uvedl předseda představenstva DPO Daniel Morys.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město navyšuje podporu sociálních služeb

11:28 Pardubice: Město navyšuje podporu sociálních služeb

Pardubice i letos pokračují v podpoře sociálních a zdravotních služeb a oproti loňsku ji ještě posíl…