Ostrava: Vedení města se sešlo s odboráři ArcelorMitall Ostrava

19.10.2011 19:48 | Zprávy

Ve středu 19. října v 13 hodin se v budově radnice sešlo vedení města Ostravy se zástupci krizového štábu odborů ArcelorMitall Ostrava (AMO).

Ostrava: Vedení města se sešlo s odboráři ArcelorMitall Ostrava
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Projednávali zaměstnanost v podniku a investice Arceloru do nových technologií. Obě strany se shodly na nutnosti udržet zaměstnanost ve firmě i na jejím rozvoji tak, aby vlastník továrny investoval do modernizace technologií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ostrava.cz

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Letošní rok? Nové silnice, chodníky i cyklostezky

20:20 Jihlava: Letošní rok? Nové silnice, chodníky i cyklostezky

Rok 2025 se pro naše město stal obdobím, kdy se mnohé plány změnily ve skutečnost. Velké poděkování …