Otrokovice: Centrum volného času na Bahňáku bude mít nová okna

17.05.2021 14:48

Město Otrokovice ze svého rozpočtu každoročně vyčleňuje finanční prostředky určené k údržbě a opravám svého stávajícího majetku. Jednou z budov města je i Centrum volného času na Bahňáku. Za bezmála půl milionu korun bude v tomto objektu v měsících červnu a červenci letošního roku vyměněno celkem 27 oken.

Otrokovice: Centrum volného času na Bahňáku bude mít nová okna
Foto: panoramio.com
Popisek: Otrokovice
reklama

Jedná se o výměnu zastaralých velkoplošných oken za nová úsporná, s nižší propustností tepla a menší plochou křídel, kterou se vyřeší neustále se opakující závady kování oken. Nová okna významně ovlivní ekonomické náklady na vytápění budovy a projeví se protihlukové schopnosti.

Centrum volného času je jedním ze středisek Domu dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, který zřizuje město Otrokovice. „Okna v Centru volného času se již v posledních letech nedala seřídit tak, aby jimi neprofukovalo a nezatékalo. Výměnou oken na středisku jistě dojde k celkovému zlepšení stavu budovy. Díky včasnému schválení výměny oken ze strany zřizovatele jsme se navíc byli schopni připravit na případné omezení letního provozu, za což děkujeme. Výměna oken nijak neohrozí průběh příměstských táborů a přípravu na pobytové tábory,“ uvedla ředitelka DDM Sluníčko Eva Pšenčíková.  

DDM Sluníčko organizuje a zabezpečuje zájmové vzdělávání především pro děti, žáky, studenty, pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby, a to bez ohledu na místo jejich trvalého pobytu nebo jiné podmínky. Zájmové vzdělávání poskytuje účastníkům naplnění volného času zájmovou činností se zaměřením na různé oblasti. DDM se dále podílí na další péči o nadané děti, žáky a studenty ve spolupráci se školami a dalšími institucemi, a rovněž na organizaci soutěží a přehlídek dětí, žáků a studentů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlín: Filmové léto odstartuje již příští týden

7:29 Zlín: Filmové léto odstartuje již příští týden

Letní filmové večery v rámci Zlínského filmového léta startují již příští pátek 25. června v sadu Sv…