Otrokovice: Zastupitelé schválili dofinancování rekonstrukce povrchu Nového stadionu

28.09.2020 13:34 | Zprávy
autor: PV

Rekonstrukce umělých povrchů atletického stadionu TJ Jiskra Otrokovice si vyžádala přes 7 milionů korun. Dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pokryla necelých 5 milionů, 450 tisíc poskytl Zlínský kraj a město Otrokovice tuto investiční akci dofinancovalo částkou ve výši necelých 1,7 milionu korun.

Otrokovice: Zastupitelé schválili dofinancování rekonstrukce povrchu Nového stadionu
Foto: panoramio.com
Popisek: Otrokovice

„Především chci poděkovat zastupitelům za schválení této investiční dotace, která výrazně přispěje k rekonstrukci atletického stadionu. Realizace této akce nám umožní konat veškeré atletické soutěže, které jsme doposud pořádat nemohli. Od září letošního roku máme stadion v určité časy otevřený i pro veřejnost. Tyto časy se mohou v závislosti na klimatických podmínkách a ročním období upravovat,“ uvedl ředitel TJ Jiskra Otrokovice Zdeněk Janda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Lidé se ve sbírce složili na obraz „Děčín je Děčín“, ten nyní patří městu

22:42 Děčín: Lidé se ve sbírce složili na obraz „Děčín je Děčín“, ten nyní patří městu

Veřejná sbírka na pořízení obrazu Děčín je Děčín skončila úspěšně. Obyvatelé města i další dobrovoln…