Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Pouze pro pětatřicet procent všech cest využívají Pardubáci osobní automobil. Ostatní cesty vykonají pěšky (25 %), prostřednictvím MHD (22 %) nebo na kole (19 %). V porovnání se sousední Německem, se stejně vysokým nebo vyšším podílem cyklodopravy může pochlubit jen několik měst, například Kiel, Münster nebo Brémy.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?
Zájemci o parkovací místa v dokončovaném parkovacím domě u obchodního centra Atom v Sokolovské ulici…