Pardubice: Radnici zajímá, jak jsou lidé se životem ve městě spokojení

18.06.2019 15:36

Od června probíhá nejen v ulicích města dotazníkové šetření, zaměřené na spokojenost obyvatel s životem v Pardubicích a způsob, jakým se během dne po městě přemísťují. Výsledky dotazníkového šetření, na kterém spolupracuje Magistrát města Pardubic s neziskovou organizací CI2, mají napomoci rozvoji města a zveřejněny budou v srpnu letošního roku.

Pardubice: Radnici zajímá, jak jsou lidé se životem ve městě spokojení
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice
reklama

„Šetření slouží jako podklad pro vyhodnocení plnění strategického plánu města a výsledky budou využity i v dalších oblastech řízení města. Výhodou zvoleného šetření je i to, že výsledky budou porovnatelné s jinými městy v republice, kde obdobné průzkumy probíhaly,“ informuje Josef Novák ze společnosti CI2 s tím, že veškerá sebraná data jsou k dispozici na webových stránkách CI2, o. p. s.

Organizátoři dotazníkového šetření očekávají, že během měsíce června získají, na základě předem stanoveného klíče, zhruba 500 odpovědí od osob starších 18 let, tak aby měli k dispozici reprezentativní vzorek respondentů. Veřejnost může být proškolenými tazateli, kteří se hned v úvodu rozhovoru prokazují tazatelským průkazem, oslovena nejen na ulici, ale i v domácnostech. „Prosíme proto oslovené občany, aby věnovali svůj čas a odpověděli tazatelům na řadu položených otázek. Napomůžou tak rozvoji města Pardubic,“ dodává Blanka Doležalová z odboru rozvoje a strategie pardubického magistrátu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Město vybuduje chodník na místě zbouraného podchodu

20:33 Česká Lípa: Město vybuduje chodník na místě zbouraného podchodu

Dvacet pět metrů dlouhý a tři metry široký chodník z betonové dlažby vybuduje město na místě zbouran…