Pardubice: Třídu Míru zdobí stovky muškátů

27.05.2018 17:00 | Zprávy

Třída Míru na některých svých částech rozkvetla. Mohou za to nově umístěné mobilní květináče, které zde instalovaly Služby města Pardubic. Celkem deset minivěží a dvě velké věže s více jak pětistovkou muškátů nyní zdobí kulatý roh a prostor vedle fontány u sochy Jana Kašpara.

Pardubice: Třídu Míru zdobí stovky muškátů
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

„Pracovníci Služeb města Pardubice instalovali na třídě Míru dvě velké věže v blízkosti sochy Jana Kašpara, jedna věž přitom obsahuje 169 kusů muškátů. Dále je na třídě Míru umístěno deset minivěží, přičemž čtyři se nacházejí u zmíněných velkých věží, zbývajících šest pak na kulatém rohu. I do těch jsme zasadili muškáty, do každé po dvaceti kusech této letní výsadby. Veškeré náklady včetně sezónní péče se pohybují okolo 18 tisíc korun za velký květináč,“ podotýká mluvčí Služeb města Pardubic Světlana Pozníková s tím, že z technických důvodů se o údržbu velkých věží stará městský obvod Pardubice I, zbývající menší květináče jsou v péči Služeb města Pardubic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice dokončily největší projekt energetických úspor v historii

16:09 České Budějovice dokončily největší projekt energetických úspor v historii

Dokončený rozsáhlý projekt energetických úspor metodou EPC přinesl i modernizaci vybraných školských…