Pelhřimov zvažuje zapojení do systému Munipolis

10.01.2023 11:38 | Tisková zpráva
autor: PV

Krizové zpravodajství, události ve městě, tipy na společenské, kulturní a sportovní akce. To vše bude možná v brzké době pro občany Pelhřimova a jeho místních částí snadno dosažitelné v mobilních telefonech. Městský úřad zvažuje připojení do systému Munipolis.

Pelhřimov zvažuje zapojení do systému Munipolis
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

„Vše je zatím ve fázi koncepčních příprav,“ vysvětlil místostarosta Karel Kratochvíl a dodal: „Jde nám o to, abychom byli schopni poskytovat informace na více platformách. Informací může být tímto způsobem poskytována široká škála. Počínaje takzvaným krizovým zpravodajstvím, přes zprávy městského úřadu, možnost hlášení závad ze strany občanů až po tipy na kulturní a sportovní akce. Chceme, aby lidé měli vše důležité na jednom místě a díky tomu mohli efektivněji komunikovat s úřadem či příspěvkovými organizacemi.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …