Kromě již standardních věcí jako je restaurace, půjčovna sportovních potřeb a minigolfu, kamerového systému, wi-fi připojení, dětského a senior koutku a samozřejmě koupacího jezírka, přichází obvod s dalšími novinkami.
„Snažíme se vycházet vstříc občanům, chceme, aby se ve Škodalandu cítili dobře a zároveň bezpečně,“ říká starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer. „Rozšířili jsme odpočinkovou plochu kolem jezírka a u in-line dráhy jsou pro sportovce připravené pancéřované schránky s klíčky pro úschovu osobních věcí“, dodává starosta Neubauer.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

