Setkání se zúčastnil první náměstek primátora a předseda představenstva Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP) Roman Zarzycký, radní pro oblast Smart Cities a podporu podnikání Vlastimil Gola, generální ředitel Českých drah (ČD) Václav Nebeský, jeho náměstek Jiří Ješeta a generální ředitel PMDP Jiří Ptáček.
Zástupci města, PMDP i ČD se společně shodli na stále rostoucí potřebě intenzivnější spolupráce při zajišťování mobility Plzně. Právě užší provázanost různých typů dopravy odstraní zbytečné komplikace a bariéry při cestování. Snadné odbavení, zajištění bezpečné a spolehlivé přepravy či poskytování aktuálních informací, to jsou základní atributy motivující cestující k využívání veřejné dopravy ve větší míře.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV