Plzeň: Odborníci budou zkoumat tepelné podmínky ve městě

26.07.2019 17:41 | Zprávy
autor: PV

Experti z Ústavu výzkumu globální změny Akademie věd České republiky a Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého budou ve dnech 24. až 27. července, kdy meteorologové očekávají teploty nad 30 stupňů Celsia, zkoumat tepelný komfort v centru Plzně i na dalších vytipovaných lokalitách ve městě.

Plzeň: Odborníci budou zkoumat tepelné podmínky ve městě
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Teplotu i další ukazatele, jako například vlhkost vzduchu, budou měřit pomocí mobilních stanic. Projekt realizují ve spolupráci s Útvarem koncepce a rozvoje města Plzně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Město daruje sazenice květin

20:33 Valašské Klobouky: Město daruje sazenice květin

Výdej sazenic bude probíhat v pondělí 18. května a ve středu 20. května na zahradě městského úřadu, …