Plzeň: Přijďte diskutovat o budoucnosti cyklodopravy

23.05.2022 9:15 | Tisková zpráva

„Využíváte v Plzni kolo jako dopravní prostředek? A jak se vám jezdí? Nejste spokojení? Máte návrhy ke zlepšení? Co by se muselo stát, abyste začali jezdit do práce na kole/čkách? Přijďte o tom diskutovat v úterý 24. května od 17 hodin do Moving Station, Koperníkova 56,“ zvou organizátoři na úterní setkání, které pořádá město Plzeň společně s Centrem pro komunitní práci západní Čechy.

Plzeň: Přijďte diskutovat o budoucnosti cyklodopravy
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Výstupy z diskuze využijeme pro připravovaný Generel cyklodopravy města Plzně. Zpracovatelem dokumentu je Úsek veřejné dopravy a cyklodopravy Správy veřejného statku města Plzně. Vždy jsem chtěl, aby k vzniku tak zásadních dokumentů v oblasti dopravy byla přizvána veřejnost, proto vítám, že jsme se s Centrem pro komunitní práci západní Čechy domluvili na spolupráci a mohli jsme generel veřejné dopravy a nyní cyklogenerel projednat se zástupci dotčených institucí, a především s veřejností. Budeme se zabývat každým podnětem, který se k nám dostane,“ uvedl náměstek primátora Plzně pro oblast dopravy a životního prostředí Michal Vozobule.

Setkání s veřejností na téma cyklodopravy navazuje na dubnové setkání Veřejná doprava. Tomu předcházely workshopy se studenty základních a středních škol.

Setkání s veřejností se koná díky společnému projektu Podpora participace v Plzni, který realizuje Centrum pro komunitní práci západní Čechy ve spolupráci s JOHAN, z. ú. a městem Plzní. Program podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Vstup na diskuzi je zdarma, není nutné se dopředu registrovat.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vyškov: Rekonstrukce vodní nádrže začala, nabídne přírodní koupání

21:17 Vyškov: Rekonstrukce vodní nádrže začala, nabídne přírodní koupání

Obnovování původních nebo budování nových. Město i nadále Vyškovanům nabízí možnosti vyrazit do přír…