Praha 1 oslaví Mezinárodní den jógy

19.06.2015 13:37 | Zprávy

Evropská federace jógy ve spolupráci s Českou federací jógy a Městskou částí Praha 1 letos již podruhé v Praze pořádá velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků při příležitosti oslav Mezinárodního dne jógy.

Praha 1 oslaví Mezinárodní den jógy
Foto: praha.eu
Popisek: Úřad Městské části Praha 1

Dne 21. června 2015 se bude konat velké pouliční jógové představení v Praze na náměstí Republiky při příležitosti oslav Mezinárodního dne jógy, který Valné shromáždění OSN dne 14. prosince 2014 na žádost indického premiéra Narendra Modiho ustanovilo právě na 21.6. Slavnostní zahájení proběhne v 18 hodin před OC Palladium. Na představení se shromáždí velký počet účastníků, instruktorů jógy a praktikujících jógu z Evropy, občanů a návštěvníků Prahy. Při představení všichni společně předvedou jógový seriál Pozdrav slunci, do kterého se mohou zapojit i občané. Program bude pokračovat vystoupením profesionálních skupin, které podporují umělecký styl Art jógy Similiris.

Celou akci slavnostně zahájí starosta Městské části Praha 1 Ing. Oldřich Lomecký s Charge d´Affaires Indické republiky v ČR Dr. Venkatachalamem.

Od 20 hodin je pro zájemce připraveno vystoupení Kirtanové skupiny Samadhi, které se bude konat v budově bývalého kláštera u kostela svatého Michala v Melantrichově ulici č. 17b (vstup z průchodu do Michalské). Kirtanová skupina hraje nevšední hudbu, která vychází z tradiční indické hudby. Vstup na koncert je volný a otevřený všem milovníkům kulturní rozmanitosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina jako štít před Ruskem

To tvrdíte vy. Ale je to opravdu tak? Není tím štítem spíš naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Vznik Československa město oslaví tradičním pestrým programem

22:42 Plzeň: Vznik Československa město oslaví tradičním pestrým programem

V celodenním bohatém programu město Plzeň v úterý 28. října 2025 nabídne svým občanům i návštěvníkům…