Praha 5: Bulharské Vánoce v Komunitním centru Prádelna

16.12.2017 9:36

V úterý 12. prosince 2017 se v Komunitním centru Prádelna konala akce „Bulharské Vánoce“, kterou spolu s Komunitním centrem Prádelna a městská část Praha 5 zajišťoval Bulharský kulturní institut v Praze.

Praha 5: Bulharské Vánoce v Komunitním centru Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Bulharské Vánoce v Komunitním centru Prádelna

Zajímavý program zahájil velvyslanec Bulharské republiky pan Latchezar Petkov, který svojí přítomností dodal celému podvečeru slavnostní ráz. Za městskou část Praha 5 přivítal návštěvníky radní JUDr. Petr Lachnit, celý program zahájili zástupci Bulharského kulturního institutu v Praze.

Hlavní náplní odpoledne bylo představení vánočních tradic a zvyků v Bulharsku. Poutavé vyprávění doplněné bohatým obrazovým doprovodem zaujalo zcela zaplněný divadelní sál komunitního centra. Přichystaná byla také ochutnávka originálního bulharského občerstvení. Výjimečného odpoledne se zúčastnilo přes osmdesát seniorů z Prahy 5, kteří zavzpomínali na své nejen gastronomické zážitky z Bulharska.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

22:31 Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

Statutární město Zlín realizovalo za poslední období řadu nepopulárních ekonomických kroků, které za…