Praha 5: Den otevřených dveří v centru sociální a ošetřovatelské pomoci

14.05.2018 9:16

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p. o., zve všechny zájemce o sociální a další služby, aktivizační, komunitní a programy na Den otevřených dveří, který se bude konat dne 16.5. 2018 od 9 do 15:30 hodin.

Praha 5: Den otevřených dveří v centru sociální a ošetřovatelské pomoci
Foto: Praha 5
Popisek: Taxík Maxík

"Navštívit můžete pečovatelskou službu, kterou najdete na nám. 14. října č. 11, Praha 5, ale již v nových, přestěhovaných prostorách v přízemí domu, a tudíž snadno dostupných veřejnosti. Zde se dozvíte, jak tato služba pomáhá zejména seniorům přímo v jejich domácím prostředí, kdy si objednat tuto službu a jak funguje její dispečink. Zde dostanete i informace o projektu sociální služby Taxík Maxík, který provozuje pečovatelská služba již přes rok," uvedl radní pro sociální oblast JUDr. Petr Lachnit.

Pokud vás zajímá, jak je postaráno na naší městské části o seniory, kteří dočasně nebo momentálně potřebují zajistit 24hodinovou péči, ať již z důvodů rodinných, osobních či zdravotních, můžete se přijít podívat do Domu sociálních služeb, odlehčovacího pobytového zařízení Na Neklance 15, Praha 5. Jedná se o lůžkové zařízení rodinného typu. Poskytuje krátkodobé a dlouhodobé pobyty pro seniory od 60 let, zajišťuje pečovatelské a ošetřovatelské služby, ale i aktivizační a volnočasové programy pro seniory.

Předškolková péče o nejmenší

Pro aktivní seniory jsme přichystali s pracovníky komunitních center Prádelna - Holečkova 38a a Louka - U Královské louky 5 Praha 5 nejen prohlídku prostor obou center. Dozvíte se zde více i o nabídce nových programů a také se určitě velmi rádi necháme inspirovat vašimi zkušenostmi, náměty a postřehy.

Ale i pro rodiče a všechny ty, kteří se rozhodují, jakou formu předškolkového zařízení pro své dítě zvolit a jak takové zařízení funguje, máme otevřeny jesle Na Hřebenkách 3, Praha 5. Můžete s sebou vzít i své děti a seznámit se s tradičními jeslemi i programy a akcemi, které pravidelně pro děti realizujeme.

Naši pracovníci v jednotlivých střediscích se všem návštěvníkům budou věnovat a rádi zodpoví dotazy, případně provedou našimi provozy a předají informační materiály.

Přijďte se podívat a popovídat si, těšíme se na vás.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Vaše návštěvy škol

Vážená paní Pekarová, mám dotaz ohledně Vašich besed na středních školách. 1. Proč setkání organizujete v rámci školní výuky? Proč to není v pozdních odpoledních hodinách, např. od 17:00 h, kdy už všem žákům vyučování končí. (Např. Střední odborná škola pro administrativu EU, kde to do rozvrhu žák...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Třebíč: Na koni se jezdit nedá, k focení slouží kočár

13:55 Třebíč: Na koni se jezdit nedá, k focení slouží kočár

Od první adventní neděle je na patnácti místech v Třebíči rozmístěná světelná vánoční výzdoba, včetn…