Praha 5: Petr Lachnit vás zve na fotbal

17.06.2021 9:15 | Zprávy
autor: PV

Národnostní menšiny mají řadu odlišných zvyků a zvyklostí od majority. V rámci vytváření občanské společnosti chápeme tyto odlišnosti jako součást multikulturního prostředí. Věříme, že vzájemné působení a ovlivňování může prospět i menšinám i většině.

Praha 5: Petr Lachnit vás zve na fotbal
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Petr Lachnit předává ceny na XXII ročníku Turnaje tolerance 2020

Zvláštní úlohu v soužití různých kultur má kopaná. Ta se totiž hraje fakticky na celém světě a vždy podle stejných pravidel.

Proto i Praha 5 se zapojuje a podílí na organizaci turnaje národnostních menšin v malé kopané o pohár místopředsedy senátu Parlamentu České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Mladí zdravotníci skvěle reprezentovali

19:47 Prachatice: Mladí zdravotníci skvěle reprezentovali

Už druhý rok po sobě reprezentovaly Jihočeský kraj na republikové soutěži mladých zdravotníků děti z…