Praha 5: Petr Lachnit zahájil výstavu obrazů Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna

12.03.2019 9:15 | Zprávy

Radní Petr Lachnit zahájil v pátek 8. března ve smíchovském Komunitním centru Prádelna výstavu obrazů malíře Miroslava Pangráce. Tuto zajímavou výstavu si můžete prohlédnout do 15. dubna 2019. Vernisáž doprovodila kapela Výplach negativních energií hudebním vystoupením na netradičních hudebních nástrojích Hang Drum.

Praha 5: Petr Lachnit zahájil výstavu obrazů Miroslava Pangráce v Komunitním centru Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ P5 Petr Lachnit zahajuje vernisáž Miroslava Pangráce

Jako rodák a bývalý obyvatel Košíř vrací se Miroslav Pangrác se svými abstraktními obrazy do Galerie Prádelna, aby se podělil o díla z posledních let. Ve většině případů se jedná o malby akrylem a kombinované techniky, kterými se především zabývá. Hledá skrytou krásu ve tvarech i symbolech ve spojení s barevným souzněním. V některých obrazech nechává divákovi větší prostor pro jeho fantazii, jinde zas striktně vytváří svoji vizi právě pomocí symbolů a kombinací barev a tvarů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Váleční veteráni mohou od října cestovat v MHD zdarma

10:23 Mladá Boleslav: Váleční veteráni mohou od října cestovat v MHD zdarma

Rada města schválila úpravu ceníku Dopravního podniku Mladá Boleslav.