Praha 5: Výlet s tajenkou Prokopským údolím potěší seniory i jejich vnoučky

03.05.2018 8:36 | Zprávy

Na začátek turistické sezóny pro vás Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 připravilo ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství další originální netradiční projekt - Výlet s tajenkou pro seniory, jejich rodiny a přátele. Účelem výletu je potěšit každého, kdo se rád prochází, je hravý, chce se dozvědět něco nového, má rád doplňovačky, a to v každém věku.

Praha 5: Výlet s tajenkou Prokopským údolím potěší seniory i jejich vnoučky
Foto: Praha 5
Popisek: Výlet s tajenkou - ilustrační foto

“Trasa, úkoly, otázky a praktické rady byly vybrány tak, aby se dobře pobavili všichni ve věku 0-99 let. Babičky s vnoučky či přáteli se projdou a zapojí se společně do luštění tajenky, děti naleznou na trase mnoho hřišť, kde si pohrají, svezou se vláčkem, ale hlavně mohou strávit volný ča se svými rodiči či prarodiči a to venku na čerstvém vzduchu,” vysvětluje radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, iniciátor projektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Jak nyní hodnotíte P.P.?

Dobrý den, zajímalo by mě, co říkáte na to, jak si vede teď po volbách váš nástupce, myslím hlavně z pohledu jednání o nové vládě? Chápete, že nechce jmenovat Turka nebo že chce po Babišovi, aby nejprve veřejně řekl, jak vyřeší svůj střet zájmů? Jednal byste stejně nebo jinak? Jak? Děkuji Hácha

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Opravy kontejnerových stanovišť

19:44 Liberec: Opravy kontejnerových stanovišť

V průběhu roku se podařilo opravit a vybudovat další kontejnerová stání.