Praha 5: Wellness centrum pro seniory v Zubatého ulici 10 slouží klientům již rok

26.08.2019 8:38

„Příspěvková organizace Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 otevřela loni v září nové Wellness centrum pro seniory v ulici Zubatého 10, Praha 5. Od zahájení provozu mají návštěvníci velký zájem o oblíbené pedikúry, manikúry, masáže a kadeřnictví. Ale i zdravotní cvičení a tréninky paměti se staly u našich seniorů velmi rychle vyhledávanými aktivitami,“ uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Praha 5: Wellness centrum pro seniory v Zubatého ulici 10 slouží klientům již rok
Foto: Praha 5
Popisek: Kadeřnictví ve Wellness centru pro seniory

A co nabízí naše Wellness centrum svým návštěvníkům z řad seniorů z Prahy 5? V prvé řadě se splnil mnohým seniorům požadavek dostupnosti a bezbariérovosti služeb. Již od vchodu domu se bezpečně díky vybudovanému bezbariérovému nájezdu dostanete k výtahu, který vás odveze do suterénních prostor wellness centra. V moderních prostorách může návštěvník využít nejen nabídky komplexních služeb, ale i přímo se s jednotlivými službami seznámit a vybrat si. Zájemci mohou tradičně využít masérských služeb, jejichž rozsah si klient zvolí sám, buď masáže celého těla, nebo dle domluvy s masérkou může masáže kombinovat na jednotlivé části těla - šíje, záda, horní končetiny, dolní končetiny. Nově jsou k dispozici masáže lávovými kameny nebo rašelinové zábaly.

V nabídce nechybějí pedikérské služby, a to dle přání klienta, kdy pedikérka dochází buď přímo do domácnosti klienta, nebo se klient může objednat ve Wellness centru. Zejména klientky mohou nově využít nabídku manikúry a péče o ruce, k dispozici jsou i parafínové zábaly.

Při koupeli pomůže odborný personál

Seniorské wellness centrum také nabízí novou službu, a to asistovanou lázeň, koupel ve speciální vaně se vstupem bočními dvířky s možností využití hydromasáže dolních končetin. K dispozici je samozřejmě i bezbariérové sprchování. Při koupeli pomůže klientovi odborný personál.

A aby byl komplex nabídky služeb centra opravdu ucelený, dotváří jej i kadeřnictví. Kadeřnické služby najdete také v suterénních prostorách Wellness centra, přímo vedle provozovny pedikúry a manikúry. Pro seniory a seniorky z Prahy 5 máme připravené klasické kadeřnické služby, jako je stříhání, foukání, vodová, trvalá, barvení vlasů aj. Na vaše přání vám uděláme i nový sestřih. Vedle této nabídky mohou senioři využít i poradenství naší kadeřnice v rámci regenerace a péče o vlasy.

Součástí nového centra je i relaxační místnost, kde jsou prováděna zdravotní a relaxační cvičení a jóga pro seniory. Centrum otevřelo i společenskou místnost, kde si zájemci mohou vybrat z nabídky aktivizačních programů, jako jsou například tréninky paměti, reminiscenční kurzy, komunitní aktivity (například cestomanie), workshopy, výtvarné dílny a mnoho dalších. Služby wellness centra si můžete objednat telefonicky na tel. 257319198, 775613519 nebo osobně přímo ve Wellness centru pro seniory v Zubatého 10, Praha 5.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

21:17 Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

V nedělní podvečer se břeclavský park u pěší zóny vánočně rozzáří. I letos návštěvníky parku potěší …