Praha 5 pořádá výlety pro seniory, tentokrát do zámku Libochovice

15.08.2018 8:36

Městská část Praha 5 i na podzim připravila výlety pro seniory, jejichž cílem je tentokrát zámek Libochovice a muzeum českého granátu v Třebenicích. Výlety pořádá Odbor sociální problematiky MČ Praha 5 pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita.

Praha 5 pořádá výlety pro seniory, tentokrát do zámku Libochovice
Foto: Praha 5
Popisek: MČ Praha 5 - radnice

Výlet je naplánován ve dvou termínech - čtvrtek 13. září a čtvrtek 20. září. V obou termínech budou vypraveny dva autobusy. Pro zájemce z řad seniorů je tedy připraveno 188 míst.

Výlet je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území Městské části Praha 5. Zájemci o výlet bude vydán poukaz po předložení občanského průkazu.

Místem výdeje poukazů bude 7. září 2018 prostor „Výdeje parkovacích oprávnění ZPS“, Preslova ulice č. 5 (roh Náměstí 14. října a Preslovy ulice) od 8 do 12 hodin. Pokud nebudou vydány všechny poukazy první den, další možnost bude v úřední dny: pondělí a středa 8-18 hodin ve 2. patře v kanceláři č. 216 budovy Úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 1381/4.

Autobus bude pro držitele poukazu přistaven v den odjezdu od 8:30 hodin u stanice metra Radlická, na zastávce autobusu č. 904. Předpokládaný návrat je okolo 17. hodiny. Výlet je pro účastníky zcela zdarma a zahrnuje dopravu i vstupy do objektů.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Pohrdáte prací poslanců?

Proč vám vadí oslovení poslanec? Uvažujete o rezignaci? Mluvil jste o ní už po volbách, když jste mandát získal. Pak jste si ho sice nechal, ale do Sněmovny stejně téměř nechodíte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Orlicí: S naučnou stezkou pomohou dotační tituly

19:53 Ústí nad Orlicí: S naučnou stezkou pomohou dotační tituly

Připravujeme vybudování naučné stezky po stopách sudetské hranice kolem Ústí nad Orlicí, jde o proje…